15 Kasım 2013

TTNET Bağlantımı Yaptırıdığım Gün Fatura Gönderdi!

TTNET'ten aldığım internetin bağladığı gün bana gelen bir mailde borç bilgim yazmaktaydı. Gelen faturanın ödeme tarihi 2 gün sonrasını gösteriyor ve Tutarı 684,46 TL yazmaktadır.

Müşteri hizmetlerine zar zor ulaşarak bilgi aldım. Sistemde bir borcum gözükmediğini söyledir. Fakat gelen maile tıkladığımda TTNET'in sitesine ödeme sayfasına gidiyor. Telefondaki arkadaş bunun virüs olabileceğini söyledi.

Bu bana pek inandırıcı gelmiyor. TTNET'e geçeli 13 gün oldu ve bir çok problem yaşadım. 13 gündür müşteri hizmetleri ile bir çok kez konuştum. Bu konuyla alakalı yazılı açıklama istediğimde herhangi yazılı bir şey yollayamadığını söylediler.

Gerçekten TTNET'ten hiç memnun değilim!

Ceyhun 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön