14 Ekim 2013

TTNET Bağlantımı Hala Sağlamadı!

4 GB kotalı internet hizmeti almakta iken, TTNET tarafından bana Fiber 3'lü paket önerildi. Eşimin adına üye kaydı yapıldı. Yeni internetiniz aktif olunca eskisini iptal ettirin dendi. Geç, aksaklıklarla ve gecikmelerden sonra internet bağlandı.

Ertesi gün gittim eski internetimi iptal ettirdim. Aynı gün yeni internetim kesildi. 4440375'e defalarca arıza kaydı bırakmama rağmen henüz ne gelen ne de bir arayan oldu. Bayram öncesi ve aybaşı malum ödeme günleri çok mağdur oldum. Sesimi duyuramıyorum kimseye.

Süleyman 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön