TTNET Bağlantım Yapılmadı!

Evrim G. |

8.10.2015'te Van Ergün İletişim'de TTNET bağlantısı için başvurdum. Bana iki gün içinde adresime teknisyen gönderip internet bağlantımın gerçekleşeceği söylendi. Fakat o günden beridir ne gelen oldu ne giden.

Ergün İletişimi defalarca aradım ve bağlantımın gerçekleşmesi için kimsenin henüz gelmediğini söyledim. İlk önce gelecekler diye oyaladılar. En sonunda gerçeği söylemek zorunda kaldılar. Dediklerine göre bağlantı için sözleşme imzaladıktan sonra ismimi sisteme kaydediyorlarmış. Sistemde bağlantıyı gerçekleştirecek olan teknisyene otomatik olarak mail atıyormuş. Ancak sistemde bir sorun olmuş ve mail atamamış. İsmimi sistemden de silemedikleri için yeniden internete başvuramıyorum.

Etiketler :

Üyelik / Paket Başvuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  17:36

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 16 Ekim
  11:09

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.