27 Ağustos 2013

TTNET Bağlantım Stabil Değil!

Yaklaşık 3 aydır kullanmakta olduğum TTNET'de sorunlar yaşıyorum. Bağlantım çok sık kopmakta (1-2 saat boyunca 5 dakikada bir) yada çok düşük hızlarda (600kbps-1500kbps arası) bağlanmaktayım fakat bu sorunlar sadece belli zamanlarda oluyor yaklaşık haftada 1-2 gün bu sorunları yaşıyorum ve sonra düzeliyor.

Normalde ben bu hattan 8000 kbps'ye kadar sağlıklı bağlantı yapabiliyordum ama alt yapınızdaki sıkıntılar yüzünden haftada 1-2 gün bu şekilde eziyet çekiyorum. Cisco marka modem kullanıyorum, AirTies ile de denedim ve arada splitter yok.

Hattımın portunun değiştirilmesini ve sağlıklı bir porta taşınmasını gerekiyorsa başka işlemlerinde yapılmasını istiyorum.

Murat 128 Okunma

Cevaplar

  • Murat28 Ağustos 2013

    Bana telefon ile ulaşabilirsiniz, sabah 9'da ve sadece 1 kez aradığınız için ulamaşamadınız ve sorunum çözülmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön