01 Temmuz 2014

TTNET Bağlantım Hala Yapılmadı!

İnternet bağlatmak için başvuru yaptım ancak 1 hafta olduğu halde bağlantım yapılmadı. Portlarda sorun var olduğu 2 gün içerisinde çözüleceği söylendi cumartesi günü ancak halen bir işlem yapılmadı mağdur durumda bırakıldım. Bu bir haftanın ücretini yapılmaz ise internetimin yapılmadığı sürenin ücretini de vermeyi reddediyorum. Bu sorunların bir an önce çözülmesini rica ediyorum.

Ali 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön