30 Haziran 2014

TTNET Bağlantım Devamlı Kopuyor.

Tivibu'ya geçtiğimizden beri her 5-10 dk'da bir internet ve tv bağlantısı kopuyor. Her ikisinden de verim alamıyoruz ve 1 aydır şikayetlerimiz gözardı edildiği gibi teknik eleman göndermek için 80 lira gibi bir para talep ediyorlar.

TTNET'e bunu hiç yakıştıramadım ve şimdi TTNET ve Tivibu dan ayrılmak istediğimde ceza ödemem gerektiğini söylüyorlar. Hem kendilerinden kaynaklı sorunumuzu çözmüyorlar hem de para istiyorlar. Bu siteye girip ileti yazmam bile yarım saat sürdü, sürekli bağlantım kopup durdu.

Hikmet 497 Okunma

Cevaplar

  • Hikmet14 Ağustos 2014

    şikayetim devam etmekte ve ttnet tarafından hiç bir personel tarafından ilgilenilmemiştir.telefonda görüştüğüm ttnet personelleriyse müşteriyle nasıl konuşacaklarını bilmiyorlar(müşteriye bağırılmaz.şu an artık çözüm beklemiyorum, ttnet sözleşme sürem bitince ttnetten ayrılmayı bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön