11 Şubat 2014

TTNET Bağlantıda Sürekli Kopma!

TTNET 2 haftada bir adamı çileden çıkarmaktan vazgeçmiyor. Her aradığımda arıza kaydı oluşturduklarını söylüyorlar neti bir veriyorlar. Ama ondan sonra yine kopma yine kopma. Taahhütüm bitse de kurtulsam. Hadi çalışanın günahı yok biliyorum da olmuyorsa yapamıyoruz diyin bari.

Ne vadettikleri hızı adam gibi veriyorlar. Ne kesintisiz İnternet'i. Uğraşmam gereken bir çok iş hep TTNET üzünden hep yarım kaldı. Buraya 2.şikayetim rica ediyorum şu kopmalarınıza bir çözüm bulsunlar artık.

Gökhan 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön