TTNET Bağlantıda Kopmalar Var!

Cebrail S. |

Yaklaşık 20-30 gündür internet bağlantımda kopmalar yaşıyorum. TTNET'i en az 5 defa aradım. İlk iki aramamda gelip modem ve port değişikliği yaptılar. Ancak sorunum aynı şekilde devam ediyor. Üstelik apartmanda benim durumumda olan en az 3 kişi daha var.

Her sormamızda çeşitli farklı sebepler söyleniyor. Hangi cihazı nasıl değiştirirler ve sorunu nasıl hallederler bilmiyorum ama en kısa sürede mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Ücret talep edebilmek için her şeyden hizmet vermek gerekiyor.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cebrail S.
  01 Eylül
  13:47

  Konu ile ilgili genel Merkez\'den arandım. Hat ile ilgili çeşitli işlemler yapıldığını ve problemin giderildiğini belirttiler. Ancak görüşmeden sonraki günde dahil olmak üzere 3 gündür yine bağlantımda kopmalar. Ilgileri için teşekkür ederim ama sorunum aynı şekilde devam ediyor. Sorun devam ederse bilgilendirmem istenmişti tekrar kapsamlı inceleme istiyorum..Kolay gelsin iyi çalışmalar..

 • 31 Ağustos
  14:00

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Cebrail S.
  28 Ağustos
  14:47

  Bağlantı sorunu yaşadığım dönem için para iadesi talep ediyorum ayrıca.

 • 27 Ağustos
  16:18

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.