18 Kasım 2014

TTNET Bağlantıda Kopma Sorunu!

3 gündür düzenli olarak internetim 10 dakikada bir kopuyor, 5 dakika sonra tekrar geliyor. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman yapabilecekleri bir şey olmadığını söyleyip topu gene arıza ekiplerine yolladılar. Ancak biliyorum ki arıza ekipleri en az 25 gün sonra bana dönecek. Daha önceki şikayetimde 26. günde benim çabalarım sayesinde geldiler.

Ben bu kadar sorunlu hizmet sağlayan bir firma görmedim. Sorunları çözmek içinde hiçbir çabada bulunmayan bir firma. Sonuç olarak benim internetim 10 dakikada bir kopmaya devam edecek ve ben arıza ekiplerinden telefon bekleyeceğim. Bu sıkıntımın bir an önce çözülmesini istiyorum aksi takdirde TTNET'le olan hizmet ilişkisini koparmak için uğraşacağım.

Ali 218 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön