10 Şubat 2014

TTNET Bağlantı Yok!

15/11/2013 tarihinden beri TTNET ten İnternet hizmeti alamıyorum. TTNET i defalarca aramama,bağlı olduğum Üsküdar Telekom müdürlüğüne gitmeme rağmen bir sonuç alamadım.

20/02/2014 tarihinde ödemem gereken kullanmadığım 58 tl lik üçüncü faturamda geldi. Taahhütlü bir hat olduğu için hattımı iptalde edemiyorum. Bu problemimi çözecek birisi var mı acaba?

Serkan 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Serkan 10 Şubat 2014

    ttneti vermiş olduğu cevap cep telefonumda onlarcası var.sildiğim mesajlarda bir okadar vardır.hep aynı cevaplar.ne gelen var ne arayan.bir fatura tarihini hatırlatmak için mesaj atar,birde yukardaki gibi mesaj atar.bu cevapcok komik olmuş :)

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön