29 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Yapılmıyor!

Yaklaşık 10 aydan beridir apartmanımızın 8 dairesinde ikamet edilmektedir. İçinde yaşayan 8 ailenin de telefon bağlantısı bulunmamaktadır. Bu süre içerisinde 7-8 defa telefon ve internet için başvurulmasına rağmen şu ana kadar herhangi bir sonuç alınamamıştır. Her başvuru sonrasında cep telefonumuza "Sayın müşterimiz yeni hat talebiniz saha ekiplerine yönlendirilmiştir" şeklinde mesaj gelmekte ve gelen ekip "altyapınız yetersiz" diyerek bağlamadan gitmektedir.

10 aydan beridir, ne bizimle bağlantıya geçen var, ne de apartmanımızda telefon/internet kullanan var. Apartmanımıza telefon/internet bağlanabilmesi için başvuru yapmadığım yer kalmadı.

Erdoğan 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön