08 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Yapılmıyor!

2 Nisan'da Hipernet 3'lü avantaj paketine abone oldum. Abone olurken 2 gün içerisinde bağlantı yapacaklarını belirttiler. 2 gün geçti aradığımda yasal sürelerinin 4 gün olduğunu söylediler. Ona da tamam dedik ama bu 6. gün hala bağlantı yapamadılar . 4440375 tam bir hayal kırıklığı tamam şikayetinizi ilettik diyorlar ne arayan ne soran var. Online şikayette aynı yani muhatap bulmak ne mümkün. Hiç aramadıysam 5 kez 375li hatlarını aradım 5 kezde mail attım ama sonuç yok.

Emre 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön