16 Mart 2013

Ttnet Bağlantı Yapılmadığı Halde Fatura Gelmesi!

Yaklaşık 3 ay önce Ttnet'e sınırsız internet için başvuru yaptım.Eve gelen görevliler hatlarda sorun olduğunu bağlayamayacaklarını söylediler.Bunun üzerine herhangi bir sözleşme imzalamadığımdan işlemin iptal edilmesini istedim. Konuştuğum görevli sesli onayımın olduğunu ve bağlantı sorununun bana ait olduğunu her ne olursa fatura gönderileceğini söyledi.İki aydırda cep telefonuma Ttnet e fatura borcum olduğu hakkında sms geliyor.

Umut 12 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön