16 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı ve Kopma Sorunu!

Haftalar oldu şikayet ettim bakın düzenleyin dedim hiçbirşey yapmadınız.Her seferinde hattınız normal bişey yok deyip geçiştirdiniz.Ben yaklaşık 20 gündür kopma yaşıyorum bu hatta. Verimli kullanamıyorum internet hattını. Şikayetimin incelenip bu arızanın yapılmasını ve arıza şikayeti açtığımdan beri bugüne kadar olan ücretin aylık ödememden düşülmesini istiyorum. Her seferinde sallıyorsunuz hiçbirşey yapmadan. Bıktım artık bu kopmalardan. En kısa sürede düzgün bir şekilde ilgilenilmesini istiyorum.

Kader 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. Yapılan görüşmede probleminin giderildiği bilgisi alınmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön