04 Mayıs 2015

TTNET Bağlantı ve Hız Sorunu.

Yıllardır TTNET kullanıyorum. Sürekli hız ve kopma sorunu yaşıyorum. İndirme hızı 1.29 civarı. Defalarca aradım sözde bir işlem yapıyorlar hızınız yükseldi diyorlar. Tekrar kontrol ediyorum 6-7 arası gösteriyor bu hız benim için kafi ama 2 saat sonra eski haline dönüyor. Aylık iyide para ödediğimi düşünüyorum 70-80 TL civarı.

Hatanın modemde olduğunu düşünerek 400 TL'ye ac teknolojisi yeni modemde aldım. Teşekkürler TTNET! TTNET in alt yapısını kullanan başka internet sağlayıcıları daha kaliteli internet hizmeti verdiğini düşünüyorum iki arkadaşım farklı internet sağlayıcısı kullanıyor gayette memnunlar. Böyle giderse son iki hafta sonra hoşgeldin yeni operatörler.

Ufuk 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 05.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön