10 Mayıs 2013

Ttnet Bağlantı ve Hız Sorunları!

İnternetin bağlantı ve hız problemleri bir türlü çözülemiyor. Günde 3-4 defa aramak zorunda kalıyorum fatura dönemlerini itina ile hatırlatan ve bu konuda çok pratik olan Türk Telekom konu sorunlara gelince internet hızı gibi yavaş kalıyor ve geçici çözümlerle günü kurtarmaya çalışıyor. Bu konuda Tüketici hakları dahil her kuruma başvuracağımın bilinmesini isterim . Umarım en kısa sürede çözüm odaklı çalışmalar yapılır, mağduriyetimiz giderilir.

Ali 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön