10 Ekim 2014

TTNET Bağlantı Ve Hız Problemi!

3 Ekim 2014 tarihinde yapmış olduğum hız şikayetinden sonra internet bağlantım kopmuş, defalarca aramama rağmen TTNET tarafından bu konu hakkında hiç bir işlem gerçekleştirilmemiştir. Müşteri hizmetlerini aradığımda karşımdaki kişilerin bu sorun için yapabileceğimiz bir şey yok demesi beni çılgına çevirmektedir. Sizden bir an önce bir müşteri olarak benimle ilgilenilmesini ve gerekiyorsa binamıza bir ekip yollayıp sorunun kimde olduğunu bilmemiz gerekmekte. 2500 ping ve 0. 80 kbs internet hızı çok yavaş ve AKK kotamın 10 gb'ı boşu boşuna sizin bağlantı ve hız problemleriniz yüzünden çöpe gitmektedir.

Ali 121 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ali 20 Ekim 2014

  Sorunum hala devam etmekte ve arızanın benden kaynaklandığı gibi komik bir cevap verilmektedir. Sevgili TTnet, yeterli hızın sizden benim tarafıma gelmemesinin, benden kaynaklı ne gibi bir sorunu olabilir, basbaya santraldan bana yeterli hızı vermiyorsunuz, adresinize ekip yollayacağız dediniz cumartesi günü, bugün pazartesi oldu ekipte yok ortada.

 • Ali 11 Ekim 2014

  Böyle diye diye insanları kandırmaktan başka hiç bir şey yapmıyorsunuz. Ben 3 Ekim 2014 tarihinden beri bu masalı dinliyorum Az önce aldığım hız testine bakın; http://i.hizliresim.com/Y564nD.png Benim para ödediğim bu hız değil! Dün adresime durumu incelemesi için bir ekip talep ettiğimde, bu durumun bile kale alınmadığını tekrardan aradığımda ekip yollamaya dair hiç bir işlemin olmadığını bana söylendi. Kotaya baktığımızda ise 4 ay boyunca sizden hiç bir şekilde hizmet alamadım! Bu ayda ise yaklaşık 15 gb'lık bir boyut istediğim hızda kullanılamamış, AKK denen illetin bir çeyreği dolmuştur. http://i.hizliresim.com/pYnXqN.png

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön