25 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Ücretini Faturalandırdı!

Koçnet internet kullanmaktaydım, Ttnet çağrı merkezi aradı geçiş yaparsanız bağlantı ücreti alınmayacak dendi, geçiş yapmaya çalıştık sistem arızası yüzünden geçişi tamamlayamadık, Telekom merkezine başvurarak yapabilirsiniz yine bağlantı ücretinden muaf olacaksınız dendi, telekom merkezinden geçiş işlemlerini yaptık, yapar yapmaz tekrar çağrı merkezini aradım, bağlantı ücretinin yine alınmayacağına dair teyit aldım, oysa şimdi bana bağlantı ücretini faturalandırdılar.

İtiraz etmeme rağmen imzaladığınız sözleşmede bağlantı ücreti yazıyordu deniyor, yazıldığını ben de biliyorum o yüzden sözleşmeyi imzaladıktan sonra aradım teyit aldım yoksa o esnada iptal ettirirdim diyorum ama nafile.

Murat 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön