28 Nisan 2014

TTNET Bağlantı Sürekli Kopuyor.

Ben böyle sorumsuz,vurdumduymaz bir firma görmedim. Yaklaşık 10 gündür İnternet'imde sürekli kopma yaşıyorum. Bu kopmalar dakikalık aralıklarla gerçekleşiyor. 6 kez teknik destekle görüşüp arıza kaydı oluşturmama rağmen hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı.

Ayrıca şikayetimi bildirmek için konuştuğum çağrı merkezi çalışanları da olabildiğince kaba tavırlar sergiliyorlar. 3 ay önce taahhüdümün bittiğini ve normal tarife üzerinden ücretlendirildiğimi bana bildirmemeleri de cabası.

İsmail 42 Okunma

Cevaplar

 • İsmail02 Mayıs 2014

  sorunuma hala çözüm bulunamamıştır.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • İsmail28 Nisan 2014

  otomatik cevap yazmayın çözüm üretin çözüm

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Nisan 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön