06 Kasım 2013

TTNET Bağlantı Sürekli Kopuyor!

6 aydır sürekli internetimde kopma problemi yaşıyorum ve her gün ben TTNET'i aramaktan bıktım. Sürekli arıza kaydı oluşturuyorlar veya modem firmasıyla görüştürüyorlar bir kere gelip bakıp gittiler hiç bir problem gözükmüyor.

Hat değerleriniz normal ya bende bir problem var ya onlarda hat değerlerim normal olduğu için mi her gün sizi arayıp şikayet de bulunuyorum acaba? güvenilir ve kaliteli hizmet verdiklerini sandığım için kullanıyorum. Bu şekilde devam ettiği sürece daha farklı bir internet kullamaya başlayacağım.

Selma 49 Okunma

Cevaplar

  • Selma28 Kasım 2013

    ben çağrı merkezinizi aramaktan sıkıldım artık 20 gündür henüz bir iletişime geçmediniz bu kadar önemli işte sizin için müşteri memnuniyeti

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön