18 Eylül 2013

TTNET Bağlantı Sürekli Kopuyor!

İnternet'e giremiyorum, sürekli bağlantı kopma sorunu yaşıyorum. Zaten İnternet'e bağlandığımda da hızı çok yavaş bir sayfayı açamıyor. Sürekli müşteri hizmetlerini arıyorum kimse ilgilenmiyor. Bir haftada 7 defa aradım 5 defa kayıt aldılar.

Efendim santralde arıza var, yetkililer ilgileniyor diyorlar. Atom bombası mı atıldı bu santrale kardeşim, dalga mı geçiyorsunuz bizimle. TTNET İnternet'imi kapatmak istiyorum, zaten istesem de bağlantı sorunu yüzünden İnternet'i kullanamıyorum, kullanmadığı netin parasını neden ödeyeyim?

Ne bağlantı sorunumu gideriyorsunuz nede internetimi iptal ediyorsunuz ama ben mutlaka iptal ettireceğim internetimi. Benim sorunumu çözmeyen bana yardımcı olmayan bir firmayla çalışmak istemiyorum.

Yakup 46 Okunma

Cevaplar

  • Yakup 01 Eylül 2017

    Sallamasyon cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön