16 Aralık 2014

TTNET Bağlantı Sürekli Kesiliyor.

3 aydır TTNET internet kullanıyoruz ve her gün ama her gün internet bağlantısında her 10 dk da bir 10-15 saniyelik kopmalar oluyor. Sayısız şikayette bulunduk 4440375'de ama herhangi bir çözüm sunmadılar bugüne kadar.

Bizim bulunduğumuz binaya fiber bağlantı gelmiyor ama bize fiber paket verdiler. İstediğimiz ise bağlantı hızımızın düşürmeleri çünkü daha önce kişisel hattımızda da aynı sorun olmuş ve öyle çözmüştük. Bunu defalarca belirttik yetkililere ama bugüne dek tek ilgilenen olmadı. Taahhütname ile aldığımıza bin pişmanız.

İlknur 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • İlknur 19 Aralık 2014

    sikayeti degerlendirmekte ve cozmekte aciz bir firma !

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön