26 Şubat 2014

TTNET Bağlantı Sürekli Donuyor!

Her zaman devam eden sorunumuz olan netteki hız sıkıntısı bitmiyor. Artık birileri doğru düzgün bir uğraşsın, sürekli donuyor İnternet. bu nedir ya aç kapa aç kapa bıktık artık. Kaç kez resetliyoruz arıyoruz TTNET'i hiç bir değişiklik yok.

Keşke bir alternatif olsa da çıksak. Sürekli donuyor, kesilmeler yaşıyorum en 360 p de de donar mı bir film ya! evet donuyor. Hiç bir işlem yapamıyoruz. Güya sınırsız hat kullanıyoruz bir kaç ay önce de tek kişi bilgisayar kullanıyoruz kotayı aşmışız da hızımız kesilecekmiş yahu zaten donup donup duran bir İnternet hızını kessen ne olur ki.

Nevin 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön