15 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Sorununu Çözemiyor!

Türk Telekom'un 179205***** numaralı müşterisiyim. Aboneliğimin başladığı 28/03/2013 tarihinden beri internet bağlantısında sürekli kesintiler yaşıyorum. Örneğin bugün internetim üç kez kesilip geri geldi. Bazen kesintiler saatlerce, bazen de 10-15 dakika devam ediyor. Bu sorunla ilgili iki kez sözlü, bir kez de yazılı olarak Ttnet müşteri hizmetlerine müracaat ettim. Sözlü müracaatlarda yorgun bir ses tonuyla konuşan hanımefendinin "modeminiz açık mı, ışıklar yanıyor mu, bilgisayarınız açık mı?" şeklindeki tüm sorularına sabırla cevap verdikten sonra arıza kaydını bırakabildim. Ancak sorunuma hala çözüm bulunmuş değil.

Ömer 10 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ömer16 Nisan 2013

    Ben bu şikayeti yazdıktan kısa süre sonra internet hattım tamamen kesildi. Cumartesi 21.00'dan itibaren bugün 11.30'a kadar (yaklaşık 60 saat) internet hizmeti alamadım. 10 kez TTNET'i aradım. Her seferinde en az 10'ar dakika cep telefonu ile görüşme yaptım. Henüz ne arayan var ne soran. Sabırla bekliyorum. Bıraktığım arıza kayıtları, sorun yok denilerek kaldırılıyor. Arayıp hattın olmadığını söyleyerek yeniden aktive ettiriyorum. TTNET'e yakışmıyor. Profesyonelce değil.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön