21 Mayıs 2014

TTNET Bağlantı Sorununa Çözüm Bulmuyor.

Yaklaşık 1 yıldır internet hattımızda yaşadığımız sorun nedeniyle haftada en az 4 saatimi sorunumu müşteri hizmetleri yetkilisine anlatmakla geçirir oldum. Türk Telekom'dan gelen ekiplerin bir çözüm bulmaması, yetkililere bıraktığımız yaklaşık 50 adet şikayet ve talep dilekçemize herhangi bir çözüm üretecek sonuca bağlanmaması nedeniyle bizden almış olduğu hizmet ücretinin hiç bir şekilde hizmetle karşılanamadığı düşüncesindeyim.

Yetkililerin geçmişe yönelik bırakmış olduğumuz kayıtlara ulaşıp bu konu hakkında bizi bilgilendirmesi ve çözüm süreci için harekete geçmemesi nedeniyle TTNET ve çalışanlarından şikayetçiyim.

Mustafa 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön