10 Şubat 2014

TTNET Bağlantı Sorunum Hala Devam Ediyor!

Faturalarını her ay düzenli olarak yatırdığım SMS le gününün yaklaştığı bildirilen TTNET sınırsız İnternet kullanıyorum ama şu anda bağlantım olmadığı için bu şikayeti telefonumdan yapmak zorunda kalıyorum.

Defalarca müşteri hizmetlerini arayıp defalarca telefon numaramı bırakıp servisin bana numaramdan ulaşmasını istediğim halde benimle irtibata geçmeden ben evde yokken gelip hiç bir şey yapmadan gidiyorlar. Bağlantım dakika başı kopuyor. Sürekli açıp kapatmak zorunda kalıyorum. Bir dakika bile bağlı kalamıyorum. Ben artık müşteri hizmetlerini arayıp tekran tekrar aynı şeyleri anlatıp aynı şeyleri dinlemekten yoruldum.

Mehmet 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön