06 Ocak 2014

TTNET Bağlantı Sorunum Giderilmiyor!

İnternet'imde 4 gündür kesilmeler oluyor.15 saniye İnternet bağlantısı kuruluyor daha sonra kesiliyor. TTNET'i aradım ve beni 4 gündür oyalıyorlar. Söz konusu ücret ödemeye gelse bir gün ödemezsek hemen kesmeyi biliyorlar ama ben 4 gündür İnternet'im açık olduğu halde kullanamıyorum ve gereksiz yere benim ayım dan gidiyor. Bir iki gün daha böyle devam ederse direk inteneti kapattıracağım.

Tuğba 32 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba 08 Ocak 2014

    internetimi kesin o zaman.bir haftadır kullanamıyorum bu ne ya.sizi her yere şikayet edicem her yere.bu nasıl kurum.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön