06 Mayıs 2013

Ttnet Bağlantı Sorunum 48 Saattir Giderilmedi!

3 Hafta önce yaptığım ADSL başvurum için 24 Nisan'da bağlandığını ve sinyal verildiğini söylemelerine rağmen ADSL ışığım yanıp sönüyor ve bağlantım yok. 48 saat önce arıza kaydı bıraktım ve üstüne defalarca aradım buna rağmen ne ilgilenen var ne de geri arayan.

Daha internetimi bağlattığım ilk gün arıza var! Zaten büyük güvensizlik ile başvurdum ve korktuğum başıma geldi. Sorununuz olduğunda günlerce internetsiz kalabiliyorsunuz. Bu yüzden şirket internetimi de farklı bir operatöre taşımıştım.

Engin 167 Okunma

Cevaplar

 • Engin 09 Mayıs 2013

  Evet tam 6 gün sonra bu sabah internet problemim düzeltildi. Tam 6 gün sonra... 9 Mayıs 2013

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Engin 07 Mayıs 2013

  Akşam eve gittim ve gördüm ki sorun giderilmemiş. Halbu ki sesli yanıt sisteminde sorununuz giderilmiştir diyor. Eve gittim bir baktım kağıt yapıştırmışlar geldik yoktunuz diye. Adam çıkıyor kafasına göre bir gün ve saatte evde onları beklememizi bekleyen bir zihniyet ile geliyor ve evde bulamıyor. Kardeşim sen telekomcusun sende numaram da var bir telefon etmek bu kadar mı zor. Randevu vermek bu kadar mı zor. Düşünmüyor musunuz bu insanlar çalışıyor olabilir Pazartesi günü saat 14:00'de evde kimse olmayabilir. İlk başvurumu Nisan ayında yaptım ve üşenmeden 6 kere aramadan geldiler bağlantı yapmaya. Her seferinde de arayıp arkadaşlar gelmiş yokmuşsunuz diyorlar. Her seferinde de söylüyorum aramadan gelmesinler. Sonunda iptal etmiştim başvurumu siz bu işi beceremiyorsunuz diye... Ne yani çalışan insan evine internet bağlatamayacak mı? Yada arızası olamayacak mı? Tekrar başvurdum sonuç aynı pişman oldum yemin ederim.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön