05 Şubat 2014

TTNET Bağlantı Sorunu Yaşıyorum!

TTNET'in İnternet abonesiyim,taşındığımız yeni binaya İnternet hattının bağlanması için Mayıs/2013 te dilekçeyle başvuru yapılmış olmasına rağmen 05.02.2014 itibariyle sitede ikamet edenlerin hiç birisi internetten yararlanamamaktadır. Gerek Türk Telekom nezdinde gerekse şikayet servisleri aracılığıyla rahatsızlığımızı bildirmiş olmamıza rağmen yardımcı olunmamıştır.

170 yıllık tecrübesiyle tüm şehirleri birleştiren dev bir fiber altyapı ile, Türkiye’yi layık olduğu çağdaş haberleşme altyapısına ve fiber teknolojisine kavuşturduğunu" öne süren Türk Telekom, İnterneti olan en yakın bina ile bizim binayı bağlayacak 20 metrelik mesafe için bir direk dikecek çalışmayı gösterememiştir.

Tamer 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön