28 Ocak 2014

TTNET Bağlantı Sorunu Yaşıyorum!

TTNET'ten üçlü paket adı altında müracaatta bulundum. Türk Telekom personeli tarafından fiber bağlantı için gelindi fiber sonlandırması yok diyerek cihazları bırakıp gitti, ardından başkaları geldi bağlantıyı tamamlayıp gitti. Ancak benim ne telefonum nede internetim çalışmamaktadır. Türk Telekom 4441444'ü arıyorum bizde öyle bir bağlantınız yok diyor ve TTNET e yönlendiriyor.

TTNET'i arıyorum onlarda sistemimiz yok diyor. Ben şikayetimi kime yazayım. Türk Telekom hizmeti başlatamadı. Ben fiber bağlantı aldım ama kaplumbağa bağlantım bile yok. Işık hızında çalışmanızı beklemiyorum doğrusu ama lütfen birileri bir ilgilense diyorum. Bağlantı işlemimin tamamlanmasını istiyorum.

Halil 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön