10 Şubat 2014

TTNET Bağlantı Sorunu ve Çözüm Anlayışı

Kendimi bildim bileli internet problemleriyle uğraşmaktayım. İnternetimin SNR marjin ve hız değerleri sürekli değişmekte. Arıza kaydı oluşturulduğunda tek yapılan işlem hızımı 2mbit e çekmek. Splittere bina içi tesisata bahaneler bulundu hepsi yenilendi durumumda herhangi bir değişme yok 8mbit e kadar net limitsiz tarifesindeyim. 8mbitten ümidi kestik 4mbit olsun dedik 1 ay sonra ondada kopmalar başlıyor.

1 hafta sürekli kesilen net kendi kendine düzeliyor yıllardır böyle. Üstüne her aradığımda aynı cevapları almam çözüme yönelik olmayan ezbere muhabbetlerden sıkıldım. Maalesef bulunduğum bölgede farklı altyapı kullanan internet sağlayıcısı da yok.

Sezer 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Sezer10 Şubat 2014

    Arandım bilgilendirildim herhangi bir çözüm sunulmasada çağrı merkezindeki arkadaşlara canı gönülden teşekkür ederim. Merkezi yerde altyapıya gerekli önemli vermeyen telekomu da saygıyla selamlıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön