13 Şubat 2013

Ttnet Bağlantı Sorunu Var!

6 Şubat Çarşamba günü tüm gün Ttnet ile interneti kullanamadım. Aradığım 4440375 (Bu numarayı ezberlemiş olmam ilginç) beni otomatik bir mesaja yönlendirdi ve bu mesaj bulunduğum yerde altyapı çalışması olduğunu, 13 saat boyunca servis veremeyeceklerini bildirdi. Buraya kadar herşey harika bütün gün kullanamayacağım ve genel bir sorun olduğu belli.

Sırf sinir bozucu olduğundan şikayet ettim ve kullanamadığım günün faturamdan düşülmesini istedim. Ertesi gün Telekom'un herhangi bir sorunu yazılı olarak bildirmediğini bu yüzden işlem yapamayacaklarını bildirdiler. Dinlediğim mesaj hakkında da bilgileri yokmuş, sorun genel değilmiş. (sanırım ben gaipten sesler duydum).

Sibel 40 Okunma

Cevaplar

 • Sibel26 Mart 2013

  25.03.13 tarihinde tekrar arandım.Bildirdiğim tarihte internet bağlantı sorunum yokmuş. Neden bu tür bir mesaj dinledim o zaman diyorum "sistem yoğunluğundan hatalı mesaj dinlemiş olabilirsiniz" diyor yetkiliniz.İyi ama benim zaten 4440375 arama sebebim İNTERNETE BAĞLANAMAMAMDI.Şikayet dediğim anda ise müşteri temsilcisine aktarmadan mesaj dinlettiniz. Şikayetim devam ediyorsa Telekoma gidip yazılı dilekçe vermeliymişim. 2 lira iade edecekler diye işten izin alıp,yol parası verip YAZILI DİLEKÇE vermeliymişim.Beni hayran bırakmaya devam ediyor bu kurum.Yollarımızı ayıracağımız tarih için gün sayıyorum.

 • Sibel22 Şubat 2013

  Düzeltiyorum az önce 8. mesaj geldi...

 • Sibel22 Şubat 2013

  Çok teşekkürler. Firma bana tam 7 kere şikayetiniz hala incelenmektedir mesajı attı. Aynı kampanya aramaları gibi. Günde iki kere aramaları gerekiyordu. Şimdi de çözüm yok ama mesajların arkası kesilmiyor. Syg,

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Sibel14 Şubat 2013

  Standart cevap. 7/24 çağrı merkezinizle bir daha muhattab olmak istemiyorum. Bildikleri tek şey defalarca kampanyalar hakkında rahatsız edilmek istemediğimi söylediğim ve not aldırdığım halde günde birkaç kere aramak. Gerçek bir şikayette bulunduğumda ise baştan savma cevaplar vermek. Syg,

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön