24 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Sorunu Çözemiyor!

08.04.2013 tarihinden itibaren dahil olduğum internet paketinden bağlantı sağlayamıyorum. Her gün arayıp acil müdahale kaydı bırakmama rağmen hiçbir sonuç elde edemedim. Her ne kadar başka mercilerle görüşmek istesem de elemanlarınızdan iletişim bilgisi alamadım. 'En kısa zamanda sorunuz çözülecektir' ne demek onu da çözemedim çünkü tam 15 gün geçti üstünden, 1 ay mı 1 yıl mı ne kadar bu en kısa süre?

Televizyonda bangır bangır yayınladığınız reklam filmleriyle insanları yanıltmaktan vazgeçin. Basit bir bağlantı sorununu 15 günde çözemeyen bir firmanın anlatıldığı gibi büyük ve güvenilir bir firma olduğuna inanmıyorum. Umarım bu sorunu çözebilecek en azından bir tanecik elemanınız vardır.

Nergis 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön