07 Aralık 2013

TTNET Bağlantı Sorunu!

Yaklaşık üç hafta önce mevcut kontratım bittiği için "net limitsiz 8 MB" paketinden TTNET' in bana teklif etmiş bulunduğu "ultranet limitsiz" paketine geçtim. İlk iki hafta hiç bir sorun yaşamama rağmen 10 gün kadar sürekli,bazen saatler süren kopmalar yaşıyordum. Sakarya Telekom Müdürü ile görüşüldü altyapı eksikliğinden dolayı kopmaların yaşandığını söylendi kontratı bozup eski "8 MB" hıza geri döndük bizde. Ama buna rağmen bu sefer daha kısa aralıklarla İnternet gidip gelmeye devam ediyor. Böyle büyük bir sektörde bu kadar uzun vaadeli bir sorun yaşamak ,"üstelik kendi talep ve isteğim doğrultusunda" olmayan bir nedenden dolayı çok üzücü..Çözümünü bekliyorum..

Özel 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön