15 Mayıs 2013

Ttnet Bağlantı Sorunu!

Ankara Turkkonutta ikamet eden bir Ttnet adsl kullanıcısıyım. Ctesi günü modemi açtığımda ttnetin vermiş olduğu modemimin DSL ışığının yanıp söndüğünü ve internetim olmadığını görünce 4440375 i arayarak durumu ilettim. Arıza kaydı açıldı. Pazar günü teknik servis gelmiş(!). Geleceklerini bildirmediklerinden evde değildim, posta kutumdaki notu gördüm ve arıza için bırakmış oldukları 242 01 20 numaralı telefonu 3 gündür arıyorum.

Belki 100 ü buldu denemelerim ama açan yok. Bu esnada 444 0 375 i tekrar aradım ama hala problem giderilmiş değil-netice olarak 4 gündür internetim yok ve şu anda abonelikten acilen çıkmak için alternatif bakıyorum. Çünkü bunun dışında sürekli DNS sorunu yaşıyorum. Bıktım!

Simge 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön