13 Mayıs 2013

Ttnet Bağlantı Sorunu!

İnternet bağlantımı gerçekleştirdiklerinden 1 ay sonra bağlantı sağlayabildiler. Daha ilk gün, Yanlış hat üzerinden bağlantı yapıldığı için borcundan dolayı kapalı uyarısı aldım. Daha sonra geldiler başka hat üzerinden bağlantıyı sağladılar. Kullanmadığım 1 ay süre fatura gönderdiler. İmzalamış olduğum sözleşmenin dışında bir kampanyadan bağlantı sağlayarak ayda 20 tl fazla para talep ettiler.

Halada ödüyorum. Elimde sözleşme olduğumu söylediğim halde düzletme için birşey yapmıyorlar. Sonunda beni yine ayaklarını çağırıp herşeyi iptal edip yeni bağlantı ve yeni sözleşme yapılacağını söylediler. Sistem düzeltemeyeceklerini ilettiler. Ben 2 haftada 1 gün izin kullanabiliyorum.

Gürkan 32 Okunma

Cevaplar

 • Gürkan 18 Nisan 2015

  Şikayet var com neden bu tip otomatik cevaplara izin veriyor anlamadım. İnandırıcılığı sıfır gerçekten uzak hayal ürünü yanıtlar:))

 • Gürkan 15 Kasım 2014

  2 yıldır evde internet kullanmıyorum. Sırf ttnet tutumu yüzünden.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Gürkan 15 Mayıs 2013

  Firmanın hiçbir inandırıcılığı yok. Ancak şikayetleri kayıt altına alıp hiçbirşey yapmazlar. Bu konuda çok başarılar. Daha önce oluşturmuş olduğum 20 e yakın kaydın hiçbirine dönmemiş bir firmadan bahsediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön