22 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Sorunu!

TTnet limitsiz yalın ınternet kullanmaktayım. Bağlantımın olduğu günler bir elin parmağını geçmez, defalarca arıza için aradım ne gelen var ne giden, aylık ödemelerini hiç aksatmadan ödüyorum, ancak hizmet sıfır, ttnetin bu kadar ilgisiz ve alakasız olduğunu hiç tahmin etmezdim. Müşteri hizmetleri arıza kaydı açmaktan bende aramaktan bıktım. TV de elli tane reklam vereceğinize mevcut altyapınızı sağlamlaştırın. Bu sitenin faydalı olacağına emin olduğum için son çare olarak buraya yazdım. Umarım sorunu çözerler.

Mert 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön