07 Mart 2013

Ttnet Bağlantı Sorunu!

Geçtiğimiz ay Ttnet mobil kullanmaya başladım(malesef) ilk zamanlar herşey güzeldi. Gerekli tanıtımlar yapıldı ve cihaz (modem-gezgin)arıza yaparsa tarafıma gönderileceği ifade edilerek tarafıma satıldı. Daha ilk ayda arızalandı bende telefon ile arayarak yardım istedim. Yok Avea ya git yok Ttnet e git vs. İfadeler kullanıldı. Bende ilgili kurumun internet adresinden yardım istedim uyarı olarak tarafınızla en kısa zamanda irtibata geçilecektir denildi. Neredeyse 1 hafta olacak ne arayan var ne soran. Bir daha üye olmak mı? Yanından bile geçmem. Ama hala umudum var belki ararlar.

Mehmet 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön