01 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Sorunu!

1,5 yıldır Ttnet kulllanıcısıyım. İnternetimin süresi kasım ayında doldu ve yeniden sözleşme imzaladık. Fakat interneti yenilettiğimizden beri bağlantı konusunda verim alamıyoruz. Sık sık kopma ve hızda düşme yaşıyoruz. bazen hiç netin olmadığı da oluyor. 2 defa müşteri hizmetleri ile görüştük. sorunumuza çözüm getirmediler. Bu internetin faturasını düzenli bir şekilde ödeyen müşterileriz ve Ttnet firması ödememiz karşılığında yeterli hizmeti sağlamıyor. Derhal bu soruna çözüm bulunmasını istirham ederim.

Ayse 13 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön