28 Mart 2013

Ttnet Bağlantı Sorunu!

Yaklaşık 4 5 senelik ttnet müşterisiyim. 23. 03. 13 tarihinden itibaren var olan ınternet bağlantım gitmiş durumda Ttnet destek hattını aradım telefondaki bayan hiç bir şekilde yardımcı olmadı bana modemimin bozuk olduğunu söyledi modemimi yeni almıştım aldığım yere gittim bi arıza olmadığını söylediler.

Ttnet müşteri hizmetlerini aramama rağmen sürekli arızanızı kaydediyoruz diyolar ama kaydettikleri arızayı takip edip onarmıyorlar. Bu konunun acil olarak çözülmesini istiyorum işlerim dolayısıyla çok mağdur durumdayım yoksa iptal ettireceğim Ttnet i. böyle umursamazlık olmaz.

İnci 25 Okunma

Cevaplar

  • İnci 01 Nisan 2013

    sorun hala devam etmekte ve çözüm olmamıştır.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön