02 Mart 2015

TTNET Bağlantı Sorunu!

21 Şubat'ta iletmiş olduğum arıza hala giderilmedi. 2 kez elite randevu verildi. Randevuya uyulmadı, 2 gün önce gelen ekipler arızayı giderdiklerini söylediler ama bağlantı gidip geliyor. Hiçbir şekilde interneti kullanamıyorum. Pazartesi arızanın giderilmemesi durumunda tüketici hakları mahkemesine başvuracağımı bilmenizi istiyorum.

İsmail K. 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi03 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi02 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön