25 Mart 2013

Ttnet Bağlantı Sorunu!

2013 ocak sonu 8 mbıt 50 gb adil kulanım sınırsız interenete geçtim martin 7 sine kadar düşük olan hızım için normal dediler martin 7 sinden önce aradığım bi bayan normal olmadığını söyledi konuşma aşadaki gibidir;

Ben interenetim 16 mbıt destekliyor mu?
İlgili 8 mbıtı dahi desteklemiyor.
Ben sadece benim mi bulunduğum bölgenin mi
İlgili sadece senin.

Bu konuşmalardan sonra arza kaydı veya baka bir şey yapıldı ertesi günki hızım gözle görülür şekilde artı speed testinde 7. 50 yi gördüm o gün baka bir istek üzerine aradığımda 9 mbıt hızla bağlandığımı söylendiki ertesi gün sayflarda donma başladı speed testinde 6. 82 göründü ve hız sabit kaldı artış olmadı.

Kemal 47 Okunma

Cevaplar

  • Kemal 28 Ağustos 2017

    Hiç birdüzeltme yapılmadı şu an 2017 yılı ve internet hızım dairemde 50 Mbit olmasına rağmen hızımdan şikayetçiyim o tarihten beri interle ilgili problemlerim devam ediyor TTNET alt yapısından kurtulmak istiyorum bir an evvel

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön