05 Mart 2013

Ttnet Bağlantı Sorunu!

Yıllardır Ttnet kullanıyorum ama artık her dakika nasıl kazsıklandığım hissi içimi yemeye başladı sınırsız 8mbit kampanyası kullanıyorum hız limiti 8mbit e kadar diyorlar fakat bağlantımın hiçbir zaman 8mbit olduğunu görmedim, bununda kolayını bulmuşlar kampanya adı 8mbit e kadar yani garanti vermiyorlar laf oyunu ile bu ayın 1 i sabahı bilgisayarımı açtığımda internet penceresi mesajı olarak aylık adil kullanım kotamın dolduğundan bu ay içinde bağlantı hızım 3mbit ile sınırlandırılmış ayın 1 i sabahı bütün kotamı mı doldurdum yani kota sorguladım 5.5gb görünüyor hız testi yapıyorum bağlantım 2.5mbit üzerine hiç bir zaman çıkmıyor para almaya gelince alıyorsunuz da hizmete gelince neden yok.

Ali 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ali09 Mart 2013

    4 gün oldu arayan soran yok sorun hala devam ediyor ttnet müşterileriniz umurunuzdamı?

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön