07 Ocak 2015

TTNET Bağlantı Sorunlarında Hep Tüketiciye Hata Buluyor!

TTNET'ten artık illallah ettim! Hızlı İnternet kullanıyorum kablolu internet bu kadar yavaş olamaz bilgisayar sorun dediler bilgisayarı değiştirdim modem dediler modemi değiştirdim. Tivibu sorunlu programı silip geri yükleyin dediler onu da yaptım.

Hep sorun tüketicide aranıyor kendilerinde hiç problem yok ve geri dönüş dahi sağlanmıyor konu ile ilgili bir sorun görünmüyor diyorlar o kadar bir servis elemanını bile gönderme zahmetinde bulunmuyorlar. Artık ilah ettim bu firmadan.

Gökmen 117 Okunma

Cevaplar

 • Gökmen11 Nisan 2015

  Şikayet için arayan kız suratıma telefon kapattı hatta onu şikayet ettim sonucunu bile bildirmediler

 • Gökmen11 Nisan 2015

  Bu arada şikayet için arayan kız da telefonu suratıma kapattı. Şikayet ettim geri dahi dönmediler

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Ocak 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Gökmen08 Ocak 2015

  Tahmin ettiğim gibi yine TTNET klasik bizde problem yok sorun sizde demeye devam etti. Böyle kötü bir müşteri hizmetleri olamaz. Tüketicide hata aramak yerine kendi sistemlerinize bakmalısınız.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Ocak 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön