07 Aralık 2013

TTNET Bağlantı Sorunları Giderilmiyor!

TTNET her zaman olduğu gibi her sorun olduğunda aradığımda yetkililerine "şu an ekranlarımızda çalışma var" diyerek bahane üretip sorun odaklı çalışmıyor. Bana temin ettikleri arızalı modem için değişim istediğini de de konuyu üzerlerinden attılar.

Ben kendilerinden Airties modem istememe ve olmasına başka arkadaşlarıma vermelerine rağmen bana huweai modem verdiler ve sürekli internet hızımız 1-2mbps arasında değişiyor. Asıl olması gereken sistem ve iç tesisatımızın desteklediği ise 8 mbps . Ayrıca bölgede fiber olmasına rağmen inatla fiber internet tarafımıza temin edilmediği söylendi. Böyle bir boş vermişlik hayatımda görmedim! Mecbur olmasak anında iptal edeceğim.

Buğra 80 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön