22 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Sorunları Artık Bıktırdı!

Yaklaşık 10 gün kadar önce başka bir internet servis sağlayıcısını bırakarak Ttnet aboneliğine geçtik ama geçmez olaydık! Önceki kullandığımız servis sağlayıcıdan bağlantı yavaşlığı sebebiyle vazgeçmiştik ama Ttnet ondan da beter çıktı! Şimdi abonelik iptali yapsak ortada sözleşme var, sorun çıkartacaklar.

Ama bu bağlantı ile de internet kullanımı tam bir işkence! Ttnet yetkilileri zaten her konuda duyarsız ve ilgisizler. Ttnet'in iyi yaptığı tek bir şey var: O da reklam!Abonelerin sorunlarına duyarsız, bağlantısı sürekli kopan ve çok yavaş olan kötü bir servis sağlayıcıdır Ttnet!Tek düşünceleri daha çok abone ve para! Reklamlardaki hızlı bağlantı olayı ise sadece lafta! Artık yeter!

Onur 21 Okunma

Cevaplar

  • Onur 30 Nisan 2013

    Yaklaşık 1 hafta önce bağlantı hızının yavaşlığından ve sürekli bağlantı kopmalarından dolayı şikayet için ttnete başvurdum.Teknik departmandan geri dönüş sağladılar ve modem üzerinde bazı ayarlamalar yapmam için yönlendirdiler.Dediklerini yaptım ama o an bir sonuç elde edemedik.Ana sistem üzerinde bazı ayarlamalar yapmaları gerektiğini söylediler ve kısa bir süre sonra tarafıma dönüş yapılacağı söylendi.Ama aradan 3-4 gün geçmesine rağmen halen tarafıma sorunun çözülüp çözülmediği yada ne aşamada olduğu hakkında bir geri dönüşüm yapılmadı.Ttnet müşteri ilişkileri yönetimi çökmüş durumda.Sorununuzun çözülmesi için işinizi gücünüzü bırakıp sürekli ttnet'in peşinden koşmanız gerekiyor!

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön