TTNET Bağlantı Sorunları!

Emre A. |

10 Ekim'de TTNET Bayisinden üyeliğe başvurdum. Baba en geç 3 iş günü içerisinde bağlantının yapılacağı bilgisi verildi. Aradan yaklaşık 6 gün geçtikten sonra TTNET yetkilisi gelip evdeki bağlantıyı kontrol edip merkez santrale bilgi verdi. Ayın 16'sında hesabım aktive edildi.

Fakat sürekli TTNET call center'ı aramama rağmen bağlantım sağlanamadı. Bana cihazınızdan sinyal gelmiyor diye bilgi geldi. Oda yaklaşık 3 gün sürdü. Bende dayanamayıp Ümraniye Türk Telekom 'a gittim. Orada modemi değiştirdiler ve benim evimin orada teknik bir arıza olduğunu ve ertesi gün için servis yazdılar. Ayın 22' sinde sözde teknik servis problemin kendilerinde değil bina içinden olduğunu söylediler.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre A.
  02 Kasım
  11:30

  TTNET beni bir kere caldirarak aradi ve hemen arkasindan kısa mesaj attı. Ama maalesef sorun hala cozulemedi. Bu arada aboneliğimi iptal ettirmek istediğimde bende 500 TL gibi tutar talep ettiler. Bu resmen haksizlik. Ayin 10 nunda başvurdum. Ayin 16 sinda akvitve edildi. O gunden beri maalsef internete baglanamiyorum. Ama benden 500 TL talep ediyorlar. Bu resmen bir hilekarlik,

 • 29 Ekim
  12:32

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 27 Ekim
  12:02

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.