TTNET Bağlantı Şikayeti.

Tarik K. |

Senelerce TTNET aboneliğimden sonra Superonline'a başvurduk. Yaklaşık 1,5 ay bağlantı bekledikten sonra tekrar TTNET'e geçmek istedim, fakat 2 haftadır bekliyoruz. Port boşalmadı iddiasıyla bağlantı yapmıyorlar. Halbuki Superonline'a sorduğumda port boş gözüküyor. Yok yere sistemsizlikten ve sorumsuzluktan dolayı zaman kaybı ve internet bağlantısı kaybı yaşıyoruz. İlgili kurumun uyarılıp birçok insanın da muzdarip olduğu bu durumun tekrarlanmayacak şekilde düzeltilmesini talep ediyoruz.

Etiketler :

Teknik Servis Hizmet Kusuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  13:50

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 01 Ekim
  11:48

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.