16 Aralık 2013

TTNET Bağlantı Sağlayamıyor!

TTNET bıktırdı iyice. Bir dünya para alıyorlar ama hizmet sıfır. Dün akşam 19.00 dan beri İnternet yok arıyorum 444 0375'i güncelleme çalışmaları var diyorlar bizde de teknik arıza var diyorlar. TTNET teknik açıdan sıfır. Başka bir servis sağlayıcıya geçeceğim en sonunda. Bu kadar da olmaz her ay 80-90 Tl para ödüyorum ama hizmet alamıyorum. Hizmet kalitesi kötü.

Mustafa 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön