01 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Sağlanmıyor!

16 Mart 2013 tarihide 3'lü avantaj tarifesine başarılı bir şekilde başvuru yaptık. 7 iş günü içerisinde kurulumun gerçekleşebileceği bilgisini aldık, bir çok kez arayıp bilgi almak istememize rağmen yeterli bilgi verilmemiştir. Tivibu kurulumcuları gelmiş internet hizmeti olmadığı için hiçbir şey yapmadan geri dönmüşlerdir. Bu gün (30. 03. 2013) bağlantımız ve hiç bir kurulumumuz gerçekleşmemiştir.

Aydın 14 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön